KONFERENCJE W SZCZYRKU

konferencja w szczyrku

Organizowanie konferencji politycznej, naukowej, biznesowej czy prasowej to ogromne wyzwanie. Przygotowanie tego typu imprezy wymaga zaangażowania wielu osób, z których każda jest odpowiedzialna za tak zwaną „swoją dziedzinę”. Okres czasu, który jest potrzebny na przygotowanie rzetelnej konferencji jest nie krótszy niż jeden miesiąc, a często zdarza się, że potrzebujemy nawet pół roku. Zależy to od skali takiego wydarzenia, jego charakteru oraz liczby uczestników. Dobrze byłoby jeśli miejsce planowanej konferencji powiązane będzie z jej tematyką. Wybierając miejsce powinniśmy przede wszystkim oszacować przewidzianą liczbę gości, aby nie doszło do tego, że konferencja, na której obecnych będzie 30 osób prowadzona jest na sali mieszczącej 200 osób, czy odwrotnie. Dobór miejsca jest niezwykle ważny, wpływa on na komfort uczestników, efektywność, atmosferę oraz profesjonalizm, który cechuje odpowiednio przygotowane do tego celu obiekty. W czasie przygotowań konferencji warto jest zadbać o szczegóły i opracować rozwiązania awaryjnych sytuacji. Nasz hotel chętnie pomoże Państwu w zaplanowaniu i zorganizowaniu profesjonalnej konferencji.

 


SALA KONFERENCYJNA W SZCZYRKU

sala konferencyjna - konferencje Skalny Szczyrk

Hotel Skalny to obiekt, który przeznaczony jest do organizowania konferencji o dowolnej tematyce. W samym Szczyrku znajdą Państwo kilkanaście miejsc, w których organizowane są konferencje na wielką skalę. Skalny to hotel, który posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu imprez. Współpracujemy z prelegentami specjalizującymi się w rozmaitych dziedzinach. Nasz wykwalifikowany personel hotelowy dba o prawidłowy przebieg każdej konferencji. Posiadamy salę konferencyjną dostosowaną nawet do 80 osób. Jest ona przestronna oraz odpowiednio wyposażona. Osoby prowadzące konferencje mają do swojej dyspozycji sprzęt, bez którego nie da się efektywnie przeprowadzić spotkania. Zapewniamy: projektor multimedialny, rzutnik pisma, ekran elektryczny, mikrofon bezprzewodowy, wzmacniacz, system nagłośnienia, przyłącza podłogowe i ścienne. W przerwach zapraszamy uczestników do skorzystania z bufetu kawowego w skład którego wchodzą kawa, herbata, woda mineralna, soki, ciasta i owoce. Hotel Skalny to jedyne w swoim rodzaju miejsce na konferencję w Szczyrku. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz atrakcyjną ofertę dla szkoleniowców.

 


CO OFERUJEMY OPRÓCZ KONFERENCJI?

Wśród oferowanych usług hotelowych szczególnej Państwa uwadze chcielibyśmy poddać promocyjny pakiet na weekend w Hotelu Skalnym. Warto też zapoznać się z ofertą na huczny góralski Sylwester, a także promocyjne pobyty na Święta Bożego Narodzenia, czy też Wielkanoc.

Naszą specjalną ofertę na wakacje letnie, podczas których można urządzać wycieczki piesze i rowerowe, a także – ze względu na świetne stoki narciarsko – snowboardowe – na ferie zimowe w Szczyrku kierujemy szczególnie do osób, które cenią komfortowe i przyjazne warunki pobytu oraz piękno przyrody Beskidów, wśród których najpopularniejszymi szczytami są Skrzyczne, Salmopol, czy Klimczok .

Opinie naszych Gości nie pozostawiają wątpliwości, że wypoczynek w Szczyrku, a szczególnie w hotelu Skalny, to nie tylko komfort, ale też serdeczna atmosfera i liczne atrakcje, co wpływa na to, że wypoczynek u nas będzie dla Państwa miłym wspomniem i z chęcią będziecie do nas wracać.
 
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!
zespół Hotelu „Skalny” w Szczyrku

Nasz adres:/Our Adress:

Hotel Skalny
ul. Klimczoka 3
43-370 Szczyrk
tel(fax): +48 033 8179 193
tel.kom.: +48 601 145 727
e-mail: hotelskalny@szczyrk.com.pl

Hotel Skalny w social media:

facebook Odwiedź nasz profil na Facebook'u