SZCZYRK I OKOLICE

Szczyrk i okolice opinieSzczyrk to jedna z najchętniej odwiedzanych przez turystów miejscowości wypoczynkowych. Samo miasteczko jak i okolice posiadają bogatą bazę noclegową, gdzie przewidziany jest pobyt zarówno w hotelach czy pensjonatach jak i coraz bardziej popularnych domkach letniskowych. To właśnie w tej okolicy otoczonej z każdej strony górami wdychamy świeże górskie powietrze. Korzystny układ temperatur oraz dobra wilgotność powietrza powodują, że jest to świetne miejsce na wypoczynek dla osób z problemami zdrowotnymi. Klimat sprzyja rekonwalescencji oraz pomaga się odstresować osobom o podniesionym ryzyku chorób układu nerwowego. Piękna okolica miasteczka to niezliczone obszary leśne, łąki, kąpieliska oraz zmodernizowane place zabaw. Okolice Szczyrku to liczne atrakcje i zabytki, które warto zobaczyć odwiedzając nasze miasto. Najbardziej popularne z nich to: Kaskady Białej Wisełki (malowniczy wodospad), Zamek Sułkowskich w Bielsku – Białej, Zamek Prezydenta w Wiśle, Muzeum Hutnictwa i Kuźnictwa w Ustroniu oraz wiele innych zabytkowych budowli i cieszących oko miejsc.


 

OPINIE O SZCZYRKU

Poniżej możesz zapoznać się z kilkoma opiniami osób, które zdecydowały się na krótszy bądź dłuższy pobyt w Szczyrku:

Spędziłam w Szczyrku niezapomnianego Sylwestra. Wyjazd przewidziany był tylko na dwa dni, ale zabawa była tak świetna a atmosfera i obsługa hotelowa tak rewelacyjna, że wydłużyliśmy nasz pobyt o dodatkowe pięć dni. Przekonałam się na własnej skórze, że właściciele hotelu to nie tylko drętwiaki i służbiści, ale przede wszystkim normalni ludzie, którzy potrafią nawet obniżyć cenę i zaoferować korzystne warunki za tak niewiele. Gorąco polecam!

Małgorzata, Tychy

Jeśli wypad na zimowy weekend to tylko w Szczyrku, spędziłam w tym mieście trzy wspaniałe dni razem z mężem i dziećmi. Wszystko było jak w bajce, jedzenie wyśmienite, do dyspozycji jak kto woli, w hotelu szwedzki stół, staropolskie dania, mniam, mniam, palce lizać, byłam już w kilku górskich miejscowościach, ale jedzenie w Szczyrku nie ma sobie równych 🙂

Ania, Częstochowa

Jako miłośnik sportów zimowych zdecydowałem się w ubiegłym roku na pobyt ze znajomymi w Szczyrku, mieliśmy małe obawy, ale w końcu się zdecydowaliśmy. Było warto, trasy świetnie przygotowane, możliwość wypożyczenia konkretnego sprzętu, szusowaliśmy po stoku do nocy, naprawdę rewelka.

Michał, Łódź

Wybraliśmy się niedawno z chłopakiem na rowery do Szczyrku, mieszkamy dosyć daleko, bo pod Zamościem, ale słyszeliśmy, że latem jest tam naprawdę przyjemnie, mój chłopak choruje na astmę, a takie świeże górskie powietrze bardzo mu pomaga, to był strzał w dziesiątkę, fantastycznie usytuowana ścieżka rowerowa, zaraz przy rzece, widoki cudowne, no i pogoda jak marzenie, na pewno będę chciała tam wrócić…

Hania i Jan, Zamość


 

OFERTA HOTELU SKALNY

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług hotelowych, jakie przygotował dla Państwa nasz komfortowy, przytulny i tani hotel – Skalny Szczyrk. Jednak szczególną Państwa uwagę chcielibyśmy zwrócić na wybrane pozycje oferty naszego hotelu. Dla sfery biznesu przygotowaliśmy salę konferencyjną, w której bez problemu może zostać zorganizowane szkolenie, konferencja lub dowolny event firmowy, jednak większość naszych klientów biznesowych organizuje w naszym hotelu standardowe konferencje. Natomiast stosunkowo nową usługą kierowaną do świata biznesu jest weekend w Hotelu Skalny, który często wręczany jest najlepszym pracownikom w formie nagrody motywacyjnej.

Nasz hotel równie serdecznie zaprasza Gości prywatnych, dla których corocznie organizujemy niezapomniany i huczny Sylwester, a ponadto oferujemy promocyjne pobyty na Święta Bożego Narodzenia, czy też Wielkanoc.

Naszą specjalną ofertę na wakacje letnie, podczas których można urządzać wycieczki piesze i rowerowe, a także – ze względu na świetne stoki narciarsko – snowboardowe – na ferie zimowe w Szczyrku kierujemy szczególnie do osób, które cenią komfortowe i przyjazne warunki pobytu oraz piękno przyrody Beskidów, wśród których najpopularniejszymi szczytami są Skrzyczne, Salmopol, czy Klimczok .

Zmieszczone powyżej opinie naszych Gości nie pozostawiają wątpliwości, że wypoczynek w Szczyrku, a szczególnie w hotelu Skalny, to nie tylko komfort, ale też serdeczna atmosfera i liczne atrakcje, co wpływa na to, że wypoczynek u nas będzie dla Państwa miłym wspomnieniem i z chęcią będziecie do nas wracać.

 
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!
Hotel „Skalny” w Szczyrku

Nasz adres:/Our Adress:

Hotel Skalny
ul. Klimczoka 3
43-370 Szczyrk
tel(fax): +48 033 8179 193
tel.kom.: +48 601 145 727
e-mail: hotelskalny@szczyrk.com.pl

Hotel Skalny w social media:

facebook Odwiedź nasz profil na Facebook'u