SKRZYCZNE

Szczyrk jako miasto sportów zimowych zaprasza wszystkich narciarzy na górskie stoki, wśród których najpopularniejszym jest Skrzyczne – najwyższy szczyt w Beskidach (1257 m.n.p.m.). Mało kto wie, że góra ta w swoim obrębie posiada tzw. Małe Skrzyczne (1211 m.n.p.m.), które łączy Skrzyczne SzczyrkSkrzyczne z Malinowską Skałą. Dzięki lokalizacji i warunkom, które towarzyszą sportom zimowym góry Szczyrku to jedno z najchętniej odwiedzanych górskich miast w Polsce. Na Skrzycznem znajduje się schronisko. Na sam szczyt można wjechać zmodernizowanym w ciągu ostatnich lat dwuodcinkowym wyciągiem krzesełkowym. Wyciąg na Skrzycznem czynny jest przez cały rok. Największą atrakcją dla narciarzy są trasy narciarskie o różnym stopniu trudności i o długości ponad 14 kilometrów: Ondraszek Skrzyczne – Jaworzyna (2200m), Widokowa (2400m), Kaskada Skrzyczne – Jaworzyna (1500m), Kaskada Jaworzyna – Szczyrk (1600m), FIS Skrzyczne – Doliny (2400m), FIS Doliny – Szczyrk (800m) oraz FIS Skrzyczne – Grzebień – Kaskada – Jaworzyna (1600m). Długość tras narciarskich wytyczonych na Skrzycznem powoduje, że stacja narciarska Centralnego Ośrodku Sportowego w Szczyrku jest jedną z najchętniej odwiedzanych w kraju. Na szczycie Skrzycznego wznosi się 87 – metrowy maszt nadajnika RTV widoczny z najbardziej odległych miejsc w dolinie gór. Szlaki turystyczne na Skrzycznem są zapełnione niemal przez okrągły rok, zwolennicy górskich wycieczek chętnie spacerują przez Halę Jaworzyna, przełęcz Becyrek, siodło pod Skalitem, czy na przełęcz Salmopolską przez Malinowską Skałę.

Skrzyczne w Szczyrku zaprasza na niezapomniane górskie wycieczki!

Podczas pobytu w Szczyrku warto wybrać dobry i tani hotel na swój pobyt, dlatego Hotel Skalny serdecznie Państwa zaprasza!


 

NIE TYLKO SKRZYCZNE

Wśród oferowanych usług hotelowych szczególnej Państwa uwadze chcielibyśmy poddać promocyjny pakiet na organizowany przez nasz hotel huczny góralski Sylwester, a także promocyjne pobyty na Święta Bożego Narodzenia, czy też Wielkanoc.

Naszą specjalną ofertę na wakacje letnie, podczas których można urządzać wycieczki piesze i rowerowe, a także – ze względu na świetne stoki narciarsko – snowboardowe – na ferie zimowe w Szczyrku kierujemy szczególnie do osób, które cenią komfortowe i przyjazne warunki pobytu oraz piękno przyrody Beskidów, wśród których najpopularniejszymi szczytami są Skrzyczne, Salmopol, czy Klimczok .

Opinie naszych Gości nie pozostawiają wątpliwości, że wypoczynek w Szczyrku, a szczególnie w hotelu Skalny, to nie tylko komfort, ale też serdeczna atmosfera i liczne atrakcje, co wpływa na to, że wypoczynek u nas będzie dla Państwa miłym wspomniem i z chęcią będziecie do nas wracać.

Serdecznie zapraszamy również do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług kierowanych do klientow biznesowych, jednak szczególną Państwa uwagę chcielibyśmy zwrócić na wybrane pozycje oferty naszego hotelu. Dla firm przygotowaliśmy salę konferencyjną, w której bez problemu może zostać zorganizowane szkolenie, konferencja lub dowolny event firmowy, jednak większość naszych klientów biznesowych organizuje w naszym hotelu standardowe konferencje.

 

Foto: pl.wikipedia.org

Nasz adres:/Our Adress:

Hotel Skalny
ul. Klimczoka 3
43-370 Szczyrk
tel(fax): +48 033 8179 193
tel.kom.: +48 601 145 727
e-mail: hotelskalny@szczyrk.com.pl

Hotel Skalny w social media:

facebook Odwiedź nasz profil na Facebook'u