STOKI W SZCZYRKU

stoki narciarskie szczyrkSzczyrk to malownicze beskidzkie miasteczko, które jest najbardziej znane jako popularny ośrodek sportów zimowych. Narciarze i snowboardziści mają możliwość skorzystania z ponad trzydziestu tras zjazdowych. Stoki narciarskie w okolicach Szczyrku charakteryzują się dużym zróżnicowaniem pod względem trudności. Łączna długość tras w Szczyrku to około czterdzieści kilometrów. Najbardziej dogodne dla narciarzy stoki, które ma do zaoferowania Szczyrk to Kompleks Narciarski Czyrna–Solisko, składa się z trzynastu wyciągów orczykowych, w sumie jest tu dwadzieścia dwa kilometry tras zjazdowych.


 

OŚRODEK NARCIARSKI SZCZYRK

ośrodek narciarski szczyrkNasz hotel znajduje się w bliskiej odległości od stoków narciarskich. Centralny Ośrodek Sportu – to czternaście kilometrów tras zjazdowych na Skrzycznem, kolej linowa oraz dwa wyciągi orczykowe. Wyciąg Orczykowy Biały Krzyż – szczególnie polecamy dla początkujących narciarzy, mieści się na Przełęczy Salmopolskiej i liczy trzysta metrów. Szczyrk otaczają liczne góry i dlatego jest to miasto rozwinięte pod względem sportów zimowych z naciskiem na narciarstwo i posiada bogate zaplecze przygotowawcze. Dla narciarzy dostępna jest dwuosobowa kolej linowa na odcinku Szczyrk – Jaworzyna, czteroosobową kanapę linową na odcinku Jaworzyna – Skrzyczne, wyciągi orczykowe, trzy skocznie narciarskie. Kolej linowa i wyciągi orczykowe na Skrzycznem są dostosowane do indywidualnych potrzeb sportowców. Każdy znajdzie w Szczyrku trasy spełniające jego potrzeby i rozwijające umiejętności.

W skład ośrodka narciarskiego wchodzi również kompleks skoczni narciarskich Skalite, który składa się z trzech skoczni narciarskich czynnych cały rok. To tutaj właśnie szukamy nowych talentów i szkolimy zawodników od najmłodszych lat. Trasy biegowe przygotowane są przez profesjonalistów specjalną maszyną śnieżną zarówno do stylu klasycznego jak i dowolnego. Trasy w Szczyrku zaopatrzone są również w nowoczesną strzelnicę biathlonową.
My ze swej strony zapraszamy wszystkich miłośników białego szaleństwa właśnie do Szczyrku, a jako tani hotel dołożymy wszelkich starań, aby Państwa pobyt był miły i niezapomniany.


 

STOKI NARCIARSKIE TO NIE WSZYSTKO

Wśród oferowanych usług hotelowych szczególnej Państwa uwadze chcielibyśmy poddać promocyjny pakiet na organizowany każdego roku huczny góralski Sylwester, a także promocyjne pobyty na Święta Bożego Narodzenia, czy też Wielkanoc.

Naszą specjalną ofertę na wakacje letnie, a także na ferie zimowe w Szczyrku kierujemy szczególnie do osób, które cenią komfortowe i przyjazne warunki pobytu oraz piękno przyrody Beskidów, wśród których najpopularniejszymi szczytami są Skrzyczne, Salmopol, czy Klimczok.

Opinie naszych Gości nie pozostawiają wątpliwości, że wypoczynek w Szczyrku, a szczególnie w hotelu Skalny, to nie tylko komfort, ale też serdeczna atmosfera i liczne atrakcje, co wpływa na to, że wypoczynek u nas będzie dla Państwa miłym wspomnieniem i z chęcią będziecie do nas wracać.

Serdecznie zapraszamy również do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług kierowanych do klientow biznesowych, jednak szczególną Państwa uwagę chcielibyśmy zwrócić na wybrane pozycje oferty naszego hotelu. Dla firm przygotowaliśmy salę konferencyjną, w której bez problemu może zostać zorganizowane szkolenie, konferencja lub dowolny event firmowy, jednak większość naszych klientów biznesowych organizuje w naszym hotelu standardowe konferencje.

Nasz adres:/Our Adress:

Hotel Skalny
ul. Klimczoka 3
43-370 Szczyrk
tel(fax): +48 033 8179 193
tel.kom.: +48 601 145 727
e-mail: hotelskalny@szczyrk.com.pl

Hotel Skalny w social media:

facebook Odwiedź nasz profil na Facebook'u