STOKI W SZCZYRKU

stoki narciarskie szczyrkSzczyrk to malownicze beskidzkie miasteczko, które jest najbardziej znane jako popularny ośrodek sportów zimowych. Narciarze i snowboardziści mają możliwość skorzystania z ponad trzydziestu tras zjazdowych. Stoki narciarskie w okolicach Szczyrku charakteryzują się dużym zróżnicowaniem pod względem trudności. Łączna długość tras w Szczyrku to około czterdzieści kilometrów. Najbardziej dogodne dla narciarzy stoki, które ma do zaoferowania Szczyrk to Kompleksy Beskid Sport Arena, COS oraz Szczyrk Mountain Resort. Tym samym Szczyrk to aktualnie największy ośrodek sportów zimowych w Polsce.


 

OŚRODEK NARCIARSKI SZCZYRK

ośrodek narciarski szczyrkNasz hotel znajduje się w bliskiej odległości od stoków narciarskich. Centralny Ośrodek Sportu. Szczyrk otaczają liczne góry i dlatego jest to miasto rozwinięte pod względem sportów zimowych z naciskiem na narciarstwo oraz snowboard i posiada bogate zaplecze przygotowawcze. Dla narciarzy dostępne są liczne wyciągi orczykowe, kanapy oraz kolej gondolowa na Skrzyczne, a także trasy biegowe i skocznie narciarskie. Stoki na Skrzycznem są dostosowane do indywidualnych potrzeb sportowców. Każdy znajdzie w Szczyrku trasy spełniające jego potrzeby i rozwijające umiejętności.

W skład ośrodka narciarskiego wchodzi również kompleks skoczni narciarskich Skalite, który składa się z trzech skoczni narciarskich czynnych cały rok. To tutaj właśnie szukamy nowych talentów i szkolimy zawodników od najmłodszych lat. Trasy biegowe przygotowane są przez profesjonalistów specjalną maszyną śnieżną zarówno do stylu klasycznego jak i dowolnego. Trasy w Szczyrku zaopatrzone są również w nowoczesną strzelnicę biathlonową.
My ze swej strony zapraszamy wszystkich miłośników białego szaleństwa właśnie do Szczyrku, a jako tani hotel dołożymy wszelkich starań, aby Państwa pobyt był miły i niezapomniany.


 

STOKI NARCIARSKIE TO NIE WSZYSTKO

Wśród oferowanych usług hotelowych szczególnej Państwa uwadze chcielibyśmy poddać promocyjny pakiet na organizowany każdego roku huczny góralski Sylwester, a także promocyjne pobyty na Święta Bożego Narodzenia, czy też Wielkanoc.

Naszą specjalną ofertę na wakacje letnie, a także na ferie zimowe w Szczyrku kierujemy szczególnie do osób, które cenią komfortowe i przyjazne warunki pobytu oraz piękno przyrody Beskidów, wśród których najpopularniejszymi szczytami są Skrzyczne, Salmopol, czy Klimczok.

Opinie naszych Gości nie pozostawiają wątpliwości, że wypoczynek w Szczyrku, a szczególnie w hotelu Skalny, to nie tylko komfort, ale też serdeczna atmosfera i liczne atrakcje, co wpływa na to, że wypoczynek u nas będzie dla Państwa miłym wspomnieniem i z chęcią będziecie do nas wracać.

Serdecznie zapraszamy również do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług kierowanych do klientow biznesowych, jednak szczególną Państwa uwagę chcielibyśmy zwrócić na wybrane pozycje oferty naszego hotelu. Dla firm przygotowaliśmy salę konferencyjną, w której bez problemu może zostać zorganizowane szkolenie, konferencja lub dowolny event firmowy, jednak większość naszych klientów biznesowych organizuje w naszym hotelu standardowe konferencje.

Nasz adres:/Our Adress:

Hotel Skalny
ul. Klimczoka 3
43-370 Szczyrk
tel(fax): +48 033 8179 193
tel.kom.: +48 601 145 727
e-mail: hotelskalny@szczyrk.com.pl

Hotel Skalny w social media:

facebook Odwiedź nasz profil na Facebook'u