ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA W SZCZYRKU

boże narodzenie w szczyrkuBoże Narodzenie to święta na które my Polacy czekamy z utęsknieniem cały rok. Nasze miejscowości zanurzają się w białym puchu, a w sklepach roi się od choinek. Święta Bożego Narodzenia to okres spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Coraz częściej spędzamy te święta w górach decydując się na aktywny wypoczynek. Ten trend wzrasta z roku na rok. Mroźny miesiąc, jakim jest grudzień wcale nie musi oznaczać siedzenia przy suto zastawionym stole i z pilotem w ręku. Planowanie świąt z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem pozwoli nam na poszerzenie perspektywy związanej z organizowaniem czasu dla siebie i najbliższych. Niewątpliwie moda na zrywanie ze starymi świątecznymi tradycjami dosięga Polaków w każdym wieku. W obecnych czasach ludzie z pokolenia Gomułki też chcą być na topie. Takie tradycje jak wspólne kolędowanie, jasełka zostały przyćmione przez postać Świętego Mikołaja czy samo obdarowywanie się prezentami. Prezent – rzecz nabyta, ale czy każdego stać na drogie prezenty? Wielu z nas decyduje się na tzw. świąteczny kredyt kupując bliskim prezenty, które nie współgrają wcale z zawartością naszego portfela. Oszczędzanie przez cały rok wydawać się może dla wielu z nas lepszym rozwiązaniem.

 


ŚWIĘTA W SZCZYRKU

święta szczyrkPodczas Świąt Bożego Narodzenia warto zaplanować kilkudniowy wypad w gronie osób, z którymi czujemy się najlepiej. Nasz piękne góry i ich zimowe kurorty proponują nam z roku na rok coraz bardziej atrakcyjne ceny, liczne promocje dla stałych klientów bądź pakiety do wykorzystania w ciągu całego roku. Szczyrk to miasto, w którym w zimie nie można się nudzić. Magia Świąt Bożego Narodzenia jest tu widoczna na każdym kroku. To jeden z najbardziej znanych ośrodków narciarstwa zjazdowego i snowboardu. Święta spędzone w Szczyrku to niewątpliwie nadwyżka czystego beskidzkiego powietrza. Smaczne i zdrowe jedzenie proponują szczyrkowskie karczmy i restauracje. W Boże Narodzenie Szczyrk proponuje to co dla wielu z nas najważniejsze: spokojną rodzinną atmosferę i niezapomniane chwile. Tylko w Szczyrku tradycyjny kulig po najpiękniejszych górskich szlakach, wieczory spędzone na biesiadowaniu góralskim połączonym z wspólnym śpiewaniem kolęd przy ognisku oraz wiele innych niespodzianek. Czekamy w Szczyrku, spędź z nami Boże Narodzenie!


 

NIE TYLKO NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług hotelowych, jakie przygotował dla Państwa nasz komfortowy, przytulny i tani hotel – Skalny Szczyrk. Jednak szczególną Państwa uwagę chcielibyśmy zwrócić na wybrane pozycje oferty naszego hotelu.

Dla sfery biznesu przygotowaliśmy salę konferencyjną, w której bez problemu może zostać zorganizowane szkolenie, konferencja lub dowolny event firmowy, jednak większość naszych klientów biznesowych organizuje w naszym hotelu standardowe konferencje. Natomiast stosunkowo nową usługą kierowaną do świata biznesu jest weekend w Hotelu Skalny, który często wręczany jest najlepszym pracownikom w formie nagrody motywacyjnej.

Nasz hotel równie serdecznie zaprasza Gości prywatnych, dla których corocznie organizujemy niezapomniany i huczny Sylwester, a ponadto oferujemy promocyjne pobyty na Święta Bożego Narodzenia, czy też Wielkanoc.

Naszą specjalną ofertę na wakacje letnie, podczas których można urządzać wycieczki piesze i rowerowe, a także – ze względu na świetne stoki narciarsko – snowboardowe – na ferie zimowe w Szczyrku kierujemy szczególnie do osób, które cenią komfortowe i przyjazne warunki pobytu oraz piękno przyrody Beskidów, wśród których najpopularniejszymi szczytami są Skrzyczne, Salmopol, czy Klimczok .

Opinie naszych Gości nie pozostawiają wątpliwości, że wypoczynek w Szczyrku, a szczególnie w hotelu Skalny, to nie tylko komfort, ale też serdeczna atmosfera i liczne atrakcje, co wpływa na to, że wypoczynek u nas będzie dla Państwa miłym wspomnieniem i z chęcią będziecie do nas wracać.

 
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!
Zespół Hotelu „Skalny” w Szczyrku

Nasz adres:/Our Adress:

Hotel Skalny
ul. Klimczoka 3
43-370 Szczyrk
tel(fax): +48 033 8179 193
tel.kom.: +48 601 145 727
e-mail: hotelskalny@szczyrk.com.pl

Hotel Skalny w social media:

facebook Odwiedź nasz profil na Facebook'u