Tani hotel w Szczyrku

Tani Hotel SzczyrkJeśli pobyt w górach to tylko w Szczyrku. Nasz hotel posiada najwyższe standardy i bogate wyposażenie. Komfortowe miejsce na wypoczynek dla całej rodziny. Hotel „Skalny” znajduje się blisko centrum Szczyrku, co ważne nie mieści się przy głównej ulicy, co z kolei zapewnia gościom swobodę i wymarzony relaks. Szukając miejsca na idealny odpoczynek zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą hotelową. Biorąc pod uwagę wysoki standard, dogodną lokalizację i bezkonkurencyjne wyposażenie, to tani hotel na tle kilkudziesięciu innych mieszczących się w Szczyrku. Nietuzinkowy widok na góry Beskidu Śląskiego czyni to miejsce bajecznym. Wieczorne spacery do centrum miasta, nad rzekę czy do parku pozwolą zaczerpnąć świeżego powietrza, aby noc w naszym hotelu była komfortowo oraz spokojnie przespana.

 


Jak wybrać dobry i tani hotel w Szczyrku?

Ceny to jeden z pierwszych czynników decydujących o wyborze miejsca na wypoczynek. Za przedstawienie szczegółowej oferty hotelowej odpowiedzialna jest nasza profesjonalna obsługa. To osoby z wyższym wykształceniem, wysoką kulturą osobistą, a przede wszystkim to życzliwe i uśmiechnięte twarze, które umilą pobyt gościom nawet tym bardziej wymagającym, dbając przy tym o każdy szczegół. Hotel w Szczyrku zaprojektowany został z myślą nie tylko o klientach indywidualnych, ale również biznesowych.

Tani hotel w Szczyrku - SkalnyTo doskonałe miejsce na zorganizowanie kameralnej konferencji dla osób, które podróżują w celach służbowych. Zapewniamy przy tym dyskrecję oraz wygodę. Do dyspozycji naszych gości oddajemy komfortowe oraz ekskluzywne pokoje. Coś dla podniebienia to temat nie do wyczerpania dla smakoszy, degustatorów czy kucharzy. Hotel w Szczyrku starannie serfuje potrawy według gustów klienta. Na Państwa życzenie przygotowujemy menu dla dietetyków czy wegetarianów. Dla stałych klientów hotel proponuje liczne promocje oraz rabaty. Tanie miejsce na nocleg czy weekendowy wypad. Szczyrk jako miasteczko bardzo popularne pod względem turystyki regionu kładzie nacisk na rozwijającą się bazę hotelową, która swoim wysokim poziomem dorównuje najlepiej rozwiniętym górskim kurortom. Hotel to miejsce, które kojarzy się nam z wysokimi standardami, luksusem, spokojną atmosferą oraz atrakcjami, z których mogą korzystać zarówno dorośli jak i dzieci. Nasz tani hotel w Szczyrku spełnia te wszystkie warunki. Sprawimy, że będą Państwo do nas wracać oraz polecać wśród znajomych. Tak zwana magia hotelowa trwa tu przez cały rok. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania.


TANI HOTEL – PROPOZYCJE SPECJALNE

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług, jednak szczególną Państwa uwagę chcielibyśmy zwrócić na wybrane pozycje oferty naszego hotelu. Dla sfery biznesu przygotowaliśmy salę konferencyjną, w której bez problemu może zostać zorganizowane szkolenie, konferencja lub dowolny event firmowy, jednak większość naszych klientów biznesowych organizuje w naszym hotelu standardowe konferencje. Natomiast stosunkowo nową usługą kierowaną do świata biznesu jest weekend w Hotelu Skalny, który często wręczany jest wybranym pracownikom w formie nagrody motywacyjnej.

Nasz hotel równie serdecznie zaprasza Gości prywatnych, dla których corocznie organizowany jest huczny i niezapomniany Sylwester, a także promocyjne pobyty na Święta Bożego Narodzenia, czy też Wielkanoc.

Naszą specjalną ofertę na wakacje letnie, podczas których można urządzać wycieczki piesze i rowerowe, a także – ze względu na świetne stoki narciarsko – snowboardowe – na ferie zimowe w Szczyrku kierujemy szczególnie do osób, które cenią komfortowe i przyjazne warunki pobytu oraz piękno przyrody Beskidów, wśród których najpopularniejszymi szczytami są Skrzyczne, Salmopol, czy Klimczok .

Opinie naszych Gości nie pozostawiają wątpliwości, że wypoczynek w Szczyrku, a szczególnie w hotelu Skalny, to nie tylko komfort, ale też serdeczna atmosfera i liczne atrakcje, co wpływa na to, że wypoczynek u nas będzie dla Państwa miłym wspomniem i z chęcią będziecie do nas wracać.
 
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!
zespół Hotelu „Skalny” w Szczyrku

Nasz adres:/Our Adress:

Hotel Skalny
ul. Klimczoka 3
43-370 Szczyrk
tel(fax): +48 033 8179 193
tel.kom.: +48 601 145 727
e-mail: hotelskalny@szczyrk.com.pl

Hotel Skalny w social media:

facebook Odwiedź nasz profil na Facebook'u