WEEKEND W SZCZYRKU

weekend majowy szczyrk

Każdy z nas czeka z utęsknieniem na weekend. Dwa dni, które sprawiają, że chce się wstać rano, przebrnąć przez trudy całego tygodnia i wykorzystać maksymalnie ten wolny od pracy czas. Pomysł na weekend w górach może sprawdzić się w stu procentach. Szczyrk to malownicze górskie miasteczko, w którym życie tętni przez okrągły rok, a w weekend rezerwujemy dla Państwa największe atrakcje. Propozycja spędzenia weekendu w Szczyrku to świetna opcja zarówno dla seniorów, młodzieży jak również dla rodzin z małymi dziećmi. Miejscowe hotele oraz pensjonaty to najlepszy patent na weekendowy wypoczynek tylko we dwoje lub parę dni relaksu z dala od miejskiego hałasu. Szczyrk to miejsce, które na weekend przyciąga tłumy ludzi, zarówno miejscowych miłośników dobrej zabawy jak i osoby z najodleglejszych krańców naszego kraju. Weekend w Szczyrku to nie tylko pora zimowa. Na wiosnę, lato oraz jesień proponujemy naszym gościom bogatą ofertę noclegową, co wiąże się z zagospodarowaniem czasu weekendowego do tak zwanego maksimum. Beskidzkie miasteczko to idealna propozycja na kilkudniowy wypad. Bogata gama ofert dostępnych w internecie pozwala na wybranie najbardziej dogodnego miejsca na pobyt dla osób starszych czy też gości z małymi dziećmi.


 

WEEKEND MAJOWY, CZYLI MAJÓWKA W SZCZYRKU

majowka szczyrk

Majówka to długi weekend wpisany na stałe w kalendarz każdego z nas. Powoduje to, że już na kilka miesięcy wcześniej chcemy zaplanować ten wolny od codziennych obowiązków czas. Pogoda, miejsce oraz towarzystwo to trzy warunki, które spełnione jednocześnie gwarantują nam dobrą zabawę. Pogoda – nie zawsze pewna, towarzystwo – nie zawsze w humorze, ale miejsce – musi być najlepsze. Dlatego coraz więcej turystów na weekend majowy przyjeżdża do Szczyrku. To właśnie tutaj na wiosnę rozkwita przyroda, a góry i bogactwo natury przyciąga tłumy gości. Specjalnie na majówkę poszerzamy nasz wachlarz pomysłów. To okres startu grillowania, na które nie mamy sobie równych. Puby, restauracje i karczmy szczyrkowskie w maju uruchamiają „ogródki grillowe”. Bezcenny zapach kiełbasek, karczku czy żeberek w marynacie przyciąga smakoszy i zagorzałych degustatorów. Na weekend majowy wyciągamy schowany jesienią sprzęt do wspinaczek, odkurzamy plecaki, śpiwory i wyruszamy do Szczyrku, gdzie gospodarze zadbają o nas jak najlepiej potrafią. Zły humor zostawiamy daleko za sobą, bo majówka w Szczyrku tuż, tuż…


 

OFERTA SPECJALNA

Wśród oferowanych usług hotelowych szczególnej Państwa uwadze chcielibyśmy poddać promocyjny pakiet na organizowany przez nasz hotel huczny góralski Sylwester, a także promocyjne pobyty na Święta Bożego Narodzenia, czy też Wielkanoc.

Naszą specjalną ofertę na wakacje letnie, podczas których można urządzać wycieczki piesze i rowerowe, a także – ze względu na świetne stoki narciarsko – snowboardowe – na ferie zimowe w Szczyrku kierujemy szczególnie do osób, które cenią komfortowe i przyjazne warunki pobytu oraz piękno przyrody Beskidów, wśród których najpopularniejszymi szczytami są Skrzyczne, Salmopol, czy Klimczok .

Opinie naszych Gości nie pozostawiają wątpliwości, że wypoczynek w Szczyrku, a szczególnie w hotelu Skalny, to nie tylko komfort, ale też serdeczna atmosfera i liczne atrakcje, co wpływa na to, że wypoczynek u nas będzie dla Państwa miłym wspomniem i z chęcią będziecie do nas wracać.

Serdecznie zapraszamy również do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług kierowanych do klientow biznesowych, jednak szczególną Państwa uwagę chcielibyśmy zwrócić na wybrane pozycje oferty naszego hotelu. Dla firm przygotowaliśmy salę konferencyjną, w której bez problemu może zostać zorganizowane szkolenie, konferencja lub dowolny event firmowy, jednak większość naszych klientów biznesowych organizuje w naszym hotelu standardowe konferencje.

 
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!
zespół Hotelu „Skalny” w Szczyrku

Nasz adres:/Our Adress:

Hotel Skalny
ul. Klimczoka 3
43-370 Szczyrk
tel(fax): +48 033 8179 193
tel.kom.: +48 601 145 727
e-mail: hotelskalny@szczyrk.com.pl

Hotel Skalny w social media:

facebook Odwiedź nasz profil na Facebook'u