Wielkanoc w Szczyrku

wielkanoc w szczyrkuWiosenna aura, lepsze samopoczucie to nic innego jak Święta Wielkanocne spędzone w górach. Szczyrk na Wielkanoc zaprasza turystów w każdym wieku. Miejscowość górska położona w Beskidach przyciąga ludzi ze stolicy oraz krańców północnych naszego kraju. Pogoda w święto ruchome takie jak Wielkanoc zaskakuje nas z roku na rok coraz bardziej. Już kilkakrotnie narciarze spędzający święta w Szczyrku mieli możliwość białego szaleństwa na stokach. Śnieg piszczał pod butami nie tylko w najwyższych partiach gór, ale też w samym centrum malowniczego miasteczka. Miłośnicy popularnego dziś nordic walking znajdą doskonałe trasy na dłuższe wycieczki. Ścieżka rowerowa ciągnąca się wzdłuż rzeki to świetna rozrywka dla pasjonatów dwóch kółek. Wielkanoc w Szczyrku można spędzić również w spokojnej, rodzinnej atmosferze, którą proponują hotele o wysokich standardach. Święta to czas odpoczynku i relaksu, a więc doskonałym sposobem na pobudzenie zmysłów będzie wizyta w hotelowych Spa Wellnes pod opieką najlepszych specjalistów. Dla aktywnych zdobywców szczytów proponujemy wznoszące się wokół Szczyrku szczyty: Skrzyczne (1257 m.n.p.m.), Klimczok (1117 m.n.p.m.), Magura (1095 m.n.p.m.), Kotarz (965 m.n.p.m) oraz wiele innych, które warto zobaczyć. Święta Wielkanocne to zarazem czas wymarzonego lenistwa. Zapraszamy więc na tradycyjne domowe dania do karczm góralskich, restauracji i pubów, gdzie czeka na Państwa miła, profesjonalna obsługa i klimatyczny wystrój wnętrz. Wielkanoc to krótki czas. Niech to będzie czas intensywnie i dobrze wykorzystany właśnie u nas.

Zapraszamy na Święta Wielkanocne do Szczyrku!


 

WIELKANOC I INNE OFERTY SPECJALNE

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług hotelowych, jakie przygotował dla Państwa nasz komfortowy, przytulny i tani hotel – Skalny Szczyrk. Jednak szczególną Państwa uwagę chcielibyśmy zwrócić na wybrane pozycje oferty naszego hotelu. Dla sfery biznesu przygotowaliśmy salę konferencyjną, w której bez problemu może zostać zorganizowane szkolenie, konferencja lub dowolny event firmowy, jednak większość naszych klientów biznesowych organizuje w naszym hotelu standardowe konferencje. Natomiast stosunkowo nową usługą kierowaną do świata biznesu jest weekend w Hotelu Skalny, który często wręczany jest najlepszym pracownikom w formie nagrody motywacyjnej.

Nasz hotel równie serdecznie zaprasza Gości prywatnych, dla których corocznie organizujemy niezapomniany i huczny Sylwester, a ponadto oferujemy promocyjne pobyty na Święta Bożego Narodzenia, czy też Wielkanoc.

Naszą specjalną ofertę na wakacje letnie, podczas których można urządzać wycieczki piesze i rowerowe, a także – ze względu na świetne stoki narciarsko – snowboardowe – na ferie zimowe w Szczyrku kierujemy szczególnie do osób, które cenią komfortowe i przyjazne warunki pobytu oraz piękno przyrody Beskidów, wśród których najpopularniejszymi szczytami są Skrzyczne, Salmopol, czy Klimczok .

Opinie naszych Gości nie pozostawiają wątpliwości, że wypoczynek w Szczyrku, a szczególnie w hotelu Skalny, to nie tylko komfort, ale też serdeczna atmosfera i liczne atrakcje, co wpływa na to, że wypoczynek u nas będzie dla Państwa miłym wspomnieniem i z chęcią będziecie do nas wracać.

 
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!
Zespół Hotelu „Skalny” w Szczyrku

Nasz adres:/Our Adress:

Hotel Skalny
ul. Klimczoka 3
43-370 Szczyrk
tel(fax): +48 033 8179 193
tel.kom.: +48 601 145 727
e-mail: hotelskalny@szczyrk.com.pl

Hotel Skalny w social media:

facebook Odwiedź nasz profil na Facebook'u