Imprezy okolicznościowe - Hotel Skalny w Szczyrku

Przyjęcia i imprezy

Restauracja w hotelu Skalny w Szczyrku

Wiemy jak istotne jest celebrowanie ważnych wydarzeń w życiu, dlatego hotel Skalny oferuje możliwość organizacji imprez okolicznościowych – urodzin, chrzcin, komunii, jak również wesel. To co nas wyróżnia to kameralny charakter naszego obiektu oraz gustowne i eleganckie wnętrza. Dużym atutem przy imprezach połączonych z noclegiem jest możliwość udostępnienia obiektu tylko na Państwa wyłączność.

Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania, budżet, a także charakter imprezy. Dokładamy wszelkich starań, aby przyjęcia u nas zorganizowane na długo pozostały w pamięci. W ten ważny dzień jakimi są chrzciny, komunia czy wesele, warto zadbać o wyjątkowe miejsce, w którym miło spędzi się czas w gronie najbliższych. Poza menu indywidualnie dopasowanym do Państwa oczekiwań zorganizujemy również atrakcje towarzyszące – muzyka na żywo, DJ, a może pokaz tańca? Oferujemy wiele możliwości uatrakcyjnienia imprezy okolicznościowej. Organizując przyjęcie w naszym hotelu, mogą być Państwo pewni, iż wszyscy będą miło wspominać to wydarzenie. 

Pragniemy podarować Państwu najpiękniejsze chwile i niezapomniane wspomnienia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostosować naszą ofertę nie tylko do Waszych oczekiwań, ale przede wszystkim marzeń.

Ślub w Szczyrku