Skalny sport i Zdrowie - Hotel Skalny w Szczyrku

SPORT I ZDROWIE

Z pasji do sportu z miłości do zdrowego stylu życia i z ogromnej wiary w uzdrawiającą siłę aktywności fizycznej, powstał wyjątkowy projekt skierowany do wyjątkowych ludzi – Skalny Sport i Zdrowie.

Projekt sportowy związany z różnymi aktywnościami w górach jak i w hotelu na miejscu. Jest okazją do spotkań, relaksu, wyciszenia, odnalezienia wewnętrznego spokoju‚ poznania możliwości własnego ciała i umysłu.

 

Wśród naszych aktywnych pobytów każdy znajdzie odpowiednie zajęcia i program dla siebie.

Zapraszamy do przyjazdu samemu, z rodziną z przyjaciółką, ze znajomymi.

Osoby prowadzące konferencje mają do swojej dyspozycji sprzęt, bez którego nie da się efektywnie przeprowadzić spotkania.

Zapewniamy: projektor multimedialny, rzutnik pisma, ekran elektryczny, mikrofon bezprzewodowy, wzmacniacz, system nagłośnienia, przyłącza podłogowe i ścienne. W przerwach zapraszamy uczestników do skorzystania z bufetu kawowego w skład którego wchodzą kawa, herbata, woda mineralna, soki, ciasta i owoce. Hotel Skalny to jedyne w swoim rodzaju miejsce na konferencję w Szczyrku. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz atrakcyjną ofertę dla szkoleniowców.

Sport jest nieodłącznym elementem mojego życia od najmłodszych lat. Latem pływam na kitesurfingu ,jeżdżę na. rowerze, biegam, uprawiam nordic walking, a zimą pokonuje kilometry na nartach ostatnio coraz częściej na skitourach.

Jednak fitness towarzyszy mi nieodłącznie od 27 lat. Ewouluje wraz z nim zaczynając aerobic później step aerobic ,choreografie i wzmacniania, treningi funkcjonalny, zdrowy kręgosłup i wiele innych. Po intensywnych latach przyszedł moment refleksji pojawił się w moim życiu PILATES!
Od wielu lat jest moją największa i najważniejszą pasją. Przeszłam dziesiątki szkoleń na przestrzeni wielu lat zanim zrozumiałam pracę nad Pilatesem.

Odbyłam szkolenia. takie jak Pilates mata, pilates magic circle, pilates ball, pilates and theraband, pilates reformer, hard pilates, vintage pilates, pilates with foamroller, i inne. Dalej jestem w trakcie szkoleń.
Przez wiele wiele lat poznałam podczas różnych kursów szkoleń konwencji i warsztatów wspaniałych ludzi z którymi mamy wspólny cel dbałość o sprawność naszego ciała o zdrowy kręgosłup i sprawny aparat ruchu, walczymy o zdrowe nawyki i harmonię ciała i ducha.

Od lat prowadzę zdrowy tryb życia interesuje mnie medycyna. niekonwencjonalna, ziołolecznictwo, cofanie wieku biologicznego, leczenie dietą różnych schorzeń, detoksykacja organizmu, równowaga harmonia wewnętrzna, trening mindfulness, budowanie odporności uzdrawianie energetyczne i podejście holistyczne do życia.

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku nauczycielskim ze specjalizacją masaż i odnowa biologiczna.oraz turystyka.
W trakcie studiów ukończyłam instruktora rekreacji ruchowej stopień pierwszy i drugi.
Ukończyłam Studia podyplomowe o kierunku -Manager sportu i Turystyki na AWF.
Jestem również absolwentką Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi na kierunku-Dietetyka oraz jestem nauczycielem Yogi w Danasana School of Yoga.

Jestem trenerem personalnym oraz instruktorem stepu, aerobicu, spinningu , aqua aerobicu, nordic walkingu, portdebras, body ball ,pilatesu , body pump , stretchingu, I wielu innych zajęć.
Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze mną bliżej, zapraszam też moich wszystkich cudownych klientów z którymi wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy nad nad własnym ciałem i umysłem.

Czekam na Ciebie
w Hotelu Skalnym w Szczyrku.

Marta Grygorcewicz.

Drodzy goście w okresie styczeń - kwiecień oferujemy Państwu nowość w Hotelu Skalny poranne i wieczorne zajęcia fitness.

Zapraszamy wszystkich chętnych na poranny rozruch wieczorne rollery oraz trening personalny

Chętnych prosimy o zgłaszanie uczestnictwa w zajęciach w recepcji,
na poranne zajęcia dzień wcześniej na wieczorne w tym samym dniu rano. Minimalna ilość dla grupy to 2 osoby.

 • Zajęcia poranne

 • PLN30/osoba
 • 50-55 minut odbywają się o godz. 8.00 oraz 10.00

 • Zajęcia wieczorne

 • PLN30/OSOBA
 •  55-60 minut
  odbywają się o godz. 19.00

 • Trening personalny

 • PLN100/OSOBA
 • do 60 minut - w godzinach pomiędzy  12.00 a 17.00

Zajęcia poranne

Bez rozgrzewki nasze ciało nie jest w stanie poprawnie funkcjonować, rozgrzewka przygotowuje ciało na wzmożony wysiłek fizyczny , uelastycznia i poprawia efektywność mięśni poprawia krążenie krwi dotlenia mięśnie poprawia metabolizm , warto rozruszać stawy i pobudzić mięśnie do pracy ,dzięki temu unikniemy kontuzji.

Zajęcia rano mogą zadziałać jak dobra kawa która naładuje nas pozytywna energią.

– przygotują nas do aktywnego dnia
poprawią przemianę materii,

– pobudzają układ krążenia

– wzmacniają nasze mięśnie stawy i kości

– pomagają utrzyma prawidłową postawę ciała

– podnoszą wydajność mózgu
– pobudzają układ nerwowy

zajęcia wieczorne

Wieczorem zapraszamy na rollery i streching.

Roller to profesjonalny przyrząd do automasażu, do rozluźnienia powięzi , terapii punktów spustowych oraz ćwiczeń funkcjonalnych. Jest to piankowy wałek który łagodzi wszelkie napięcia i bóle mięśniowe. Rolować można zarówno przed jak i po treningu.

Jest to piankowy wałek który łagodzi wszelkie napięcia i bóle mięśniowe , zmniejsza zakwasy , ujędrnia skórę , poprawia mobilność i elastyczność mięśni , chroni przed kontuzjami ,zwiększa ruchomość stawów i kręgosłupa.

Rolowanie można wykonywać zarówno przed jak i po treningu .
Roller to doskonały sposób aby pozbyć się napięcia po całym dniu pracy ,sytuacji stresującej , sprawdzi się nie tylko wsród osób aktywnych ale również tych które narażone są na przeciążenia kręgosłupa , związane z siedzącą lub stojącą pracą dlatego zapraszamy serdecznie każdego na nasze zajęcia.
Rolować można: plecy, uda, łydki, stopy,  pośladki, mięśnie piszczelowe, barki, ramiona.


Już po pierwszych zajęciach można poczuć różnice.

trening personalny

Trening ogólnorozwojowy uwzględnia ćwiczenia siłowe, zwinnosciowe i wytrzymałościowe przy umiarkowanej intensywności. Możliwe użycie przyborów np. hatli, gum, trx, bosu, itp. Doskonałe dla osób zaczynających lub powracających do ćwiczeń po dłuższej przerwie.

Trening personalny pilates z wykorzystaniem magic circle, piłek i przyrządów do pilatesu – to trening wzmacniający, modelujący i stabilizujący, odciąża i wzmacnia kręgosłup, wzmacnia mięsnie głębokie, zwiększa ruchomość w stawach, poprawia posturę ciała. Zajęcia są dla kazdego !

Trening personalny interwałowy – bardzo efektywny trening na spalanie tkanki tłuszczowej – wiele powtórzeń w kilku seriach, rodzaje ćwiczeń to: sprinty, pajacyki, skakanie na skakance, bieg bokserski, pompki przysiady, ćwiczenia z kettlebells itp.

Trening personalny funkcjonalny – polega na wykonywaniu ćwiczeń zbliżonych do ruchów które towarzysza nam w życiu codziennym, ćwiczenia z obciążeniem własnego ciała. Cel to wszechstronne wzmocnienie mięsni bez rozbudowania masy mięśniowej dobra koordynacja i gibkość.