SPORT I ZDROWIE

Z pasji do sportu z miłości do zdrowego stylu życia i z ogromnej wiary w uzdrawiającą siłę aktywności fizycznej, powstał wyjątkowy projekt skierowany do wyjątkowych ludzi – Skalny Sport i Zdrowie.

Projekt sportowy związany z różnymi aktywnościami w górach jak i w hotelu na miejscu. Jest okazją do spotkań, relaksu, wyciszenia, odnalezienia wewnętrznego spokoju‚ poznania możliwości własnego ciała i umysłu.

 

Wśród naszych aktywnych pobytów każdy znajdzie odpowiednie zajęcia i program dla siebie.

Zapraszamy do przyjazdu samemu, z rodziną z przyjaciółką, ze znajomymi.

Osoby prowadzące konferencje mają do swojej dyspozycji sprzęt, bez którego nie da się efektywnie przeprowadzić spotkania.

Zapewniamy: projektor multimedialny, rzutnik pisma, ekran elektryczny, mikrofon bezprzewodowy, wzmacniacz, system nagłośnienia, przyłącza podłogowe i ścienne. W przerwach zapraszamy uczestników do skorzystania z bufetu kawowego w skład którego wchodzą kawa, herbata, woda mineralna, soki, ciasta i owoce. Hotel Skalny to jedyne w swoim rodzaju miejsce na konferencję w Szczyrku. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz atrakcyjną ofertę dla szkoleniowców.

Sport jest nieodłącznym elementem mojego życia od najmłodszych lat. Latem pływam na kitesurfingu ,jeżdżę na. rowerze, biegam, uprawiam nordic walking, a zimą pokonuje kilometry na nartach ostatnio coraz częściej na skitourach.

Jednak fitness towarzyszy mi nieodłącznie od 27 lat. Ewouluje wraz z nim zaczynając aerobic później step aerobic ,choreografie i wzmacniania, treningi funkcjonalny, zdrowy kręgosłup i wiele innych. Po intensywnych latach przyszedł moment refleksji pojawił się w moim życiu PILATES!
Od wielu lat jest moją największa i najważniejszą pasją. Przeszłam dziesiątki szkoleń na przestrzeni wielu lat zanim zrozumiałam pracę nad Pilatesem.

Odbyłam szkolenia. takie jak Pilates mata, pilates magic circle, pilates ball, pilates and theraband, pilates reformer, hard pilates, vintage pilates, pilates with foamroller, i inne. Dalej jestem w trakcie szkoleń.
Przez wiele wiele lat poznałam podczas różnych kursów szkoleń konwencji i warsztatów wspaniałych ludzi z którymi mamy wspólny cel dbałość o sprawność naszego ciała o zdrowy kręgosłup i sprawny aparat ruchu, walczymy o zdrowe nawyki i harmonię ciała i ducha.

Od lat prowadzę zdrowy tryb życia interesuje mnie medycyna. niekonwencjonalna, ziołolecznictwo, cofanie wieku biologicznego, leczenie dietą różnych schorzeń, detoksykacja organizmu, równowaga harmonia wewnętrzna, trening mindfulness, budowanie odporności uzdrawianie energetyczne i podejście holistyczne do życia.

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku nauczycielskim ze specjalizacją masaż i odnowa biologiczna.oraz turystyka.
W trakcie studiów ukończyłam instruktora rekreacji ruchowej stopień pierwszy i drugi.
Ukończyłam Studia podyplomowe o kierunku -Manager sportu i Turystyki na AWF.
Jestem również absolwentką Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi na kierunku-Dietetyka oraz jestem nauczycielem Yogi w Danasana School of Yoga.

Jestem trenerem personalnym oraz instruktorem stepu, aerobicu, spinningu , aqua aerobicu, nordic walkingu, portdebras, body ball ,pilatesu , body pump , stretchingu, I wielu innych zajęć.
Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze mną bliżej, zapraszam też moich wszystkich cudownych klientów z którymi wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy nad nad własnym ciałem
i umysłem.

Czekam na Ciebie w hotelu Skalnym W Szczyrku.
Marta Grygorcewicz.

Nasz hotel chętnie pomoże Państwu w zaplanowaniu i zorganizowaniu profesjonalnej konferencji.

Pakiet SPORT i ZDROWIE

już wkrótce więcej szczegółów

  • PLN150/osoba
  • pokój dwuosobowy

    *cena obowiązuje przy grupie min. 40 osób

  • PLN200/OSOBA
  • pokój jednoosobowy

    *cena obowiązuje przy grupie min. 40 osób

co jeszcze znajdziesz w naszych ofertach?

oferty specjalne

Wśród oferowanych usług hotelowych szczególnej Państwa uwadze chcielibyśmy poddać promocyjny pakiet na weekend w Hotelu Skalnym. Warto też zapoznać się z ofertą na huczny góralski Sylwester, a także promocyjne pobyty na Święta Bożego Narodzenia, czy też Wielkanoc.

Naszą specjalną ofertę na wakacje letnie, podczas których można urządzać wycieczki piesze i rowerowe, a także – ze względu na świetne stoki narciarsko – snowboardowe – na ferie zimowe w Szczyrku kierujemy szczególnie do osób, które cenią komfortowe i przyjazne warunki pobytu oraz piękno przyrody Beskidów, wśród których najpopularniejszymi szczytami są Skrzyczne, Salmopol, czy Klimczok.

Opinie naszych Gości nie pozostawiają wątpliwości, że wypoczynek w Szczyrku, a szczególnie w hotelu Skalny, to nie tylko komfort, ale też serdeczna atmosfera i liczne atrakcje, co wpływa na to, że wypoczynek u nas będzie dla Państwa miłym wspomnieniem i z chęcią będziecie do nas wracać.