KONFERENCJA W SZCZYRKU

Hotel Skalny oferuje wynajem sali konferencyjnej, które jest dostosowana nawet do 80 osób, gdzie organizowane są spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

  • projektor multimedialny
  • rzutnik pisma
  • ekran elektryczny
  • mikrofon bezprzewodowy
  • wzmacniacz
  • system nagłośnienia
  • przyłącza podłogowe i ścienne dla prelegenta i uczestników

Proponujemy również bufet kawowy w skład którego wchodzą: kawa, herbata, woda mineralna, kruche ciasteczka lub ciasto, soki, owoce.


HOTEL SKALNY – NIE TYLKO KONFERENCJA

Wśród oferowanych usług hotelowych szczególnej Państwa uwadze chcielibyśmy poddać promocyjny pakiet na weekend w Hotelu Skalnym. Warto też zapoznać się z ofertą na huczny góralski Sylwester, a także promocyjne pobyty na Święta Bożego Narodzenia, czy też Wielkanoc.

Naszą specjalną ofertę na wakacje letnie, podczas których można urządzać wycieczki piesze i rowerowe, a także – ze względu na świetne stoki narciarsko – snowboardowe – na ferie zimowe w Szczyrku kierujemy szczególnie do osób, które cenią komfortowe i przyjazne warunki pobytu oraz piękno przyrody Beskidów, wśród których najpopularniejszymi szczytami są Skrzyczne, Salmopol, czy Klimczok .

Opinie naszych Gości nie pozostawiają wątpliwości, że wypoczynek w Szczyrku, a szczególnie w hotelu Skalny, to nie tylko komfort, ale też serdeczna atmosfera i liczne atrakcje, co wpływa na to, że wypoczynek u nas będzie dla Państwa miłym wspomniem i z chęcią będziecie do nas wracać.
 
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!
zespół Hotelu „Skalny” w Szczyrku

 

Nasz adres:/Our Adress:

Hotel Skalny
ul. Klimczoka 3
43-370 Szczyrk
tel(fax): +48 033 8179 193
tel.kom.: +48 601 145 727
e-mail: hotelskalny@szczyrk.com.pl

Hotel Skalny w social media:

facebook Odwiedź nasz profil na Facebook'u