Sylwester w szczyrku - Hotel Skalny w Szczyrku

Sylwester w Szczyrku

Chcesz spędzić sylwestra w górach?

Sylwester to najbardziej wyczekiwana noc w roku. Przez dwanaście miesięcy planujemy jak ją spędzić. Najlepsze towarzystwo, wymarzona pogoda, szampańskie nastawienie i co najważniejsze doskonałe miejsce. Pytanie gdzie spędzić Sylwestra nasuwa się każdemu z nas. Szukamy na internecie atrakcyjnych ofert, pytamy o sprawdzone miejsca znajomych, a czasem tak niewiele trzeba. Wiele osób decyduje się na spędzenie Sylwestra w górach. 

Czy jest miejsce, które w stu procentach oddaje klimat tej magiczne zimowej nocy? Otaczające nasz hotel góry, skrzypiący śnieg pod stopami, zabawa do białego rana w najlepszych klubach, salach restauracyjnych czy jak kto woli pod gołym niebem. Te i inne atrakcje są dostępne dla wszystkich Gości odwiedzających Szczyrk.

Szczyrk to miejsce, w którym gwarancja udanego Sylwestra jest bliska strzału w dziesiątkę. To, co miłośnicy świetnej zabawy winni zabrać ze sobą to duża dawka dobrego humoru, o resztę zadba obsługa hoteli i restauracji o najwyższych standardach.

Sylwester w hotelu Szczyrk

Sylwester w Szczyrku nie trwa jedną noc. Serdecznie zapraszamy na dłuższy wypoczynek uzupełniony licznymi atrakcjami. Organizujemy bale sylwestrowe. Wraz z Nowym Rokiem proponujemy kulig za zaprzęgiem białych rumaków, ogniska i zimowy grill z bogatym menu.  Jeśli rozpoczynać dobrze Nowy Rok to tylko w Szczyrku. Dla miłośników sportów zimowych dostępna wypożyczalnia sprzętu do szusowania po białym puchu, którego u nas zawsze pod dostatkiem. Szczyrk na Sylwestra proponuje komfortowy wypoczynek, a profesjonalna obsługa umili Państwu spędzony z nami czas.

Zapraszamy na Sylwestra do szczyrku!

OFERTA SYLWESTROWA

W pokojach dwu lub trzyosobowych standard:
 • PLN1600/osoba
 • 4 noce

 • PLN1850/osoba
 • 5 nocy

 • PLN2100/osoba
 • 6 nocy

W pokojach Deluxe:
 • PLN1850/osoba
 • 4 noce

 • PLN2100/osoba
 • 5 nocy

 • PLN2350/osoba
 • 6 nocy

Dzieci do lat 4 – gratis
Dzieci 4 – 10 lat – 50% ceny

Pakiet zawiera:

śniadanie w formie bufetu szwedzkiego

słodki bufet od 16.00-22.00 (ciasta, ciasteczka, kawa, herbata)

wstęp do strefy saun (2 sauny suche, sauna parowa, sauna infrared, prysznice wrażeń, srefa relaksu)

wstęp do jacuzzi

bilard

dla Najmłodszych bawialnia z małpim gajem

gaming room z 2 stanowiskami Playstation

Dodatkowo płatne:

bar z kregielnią

masaże

co jeszcze oferujemy?

oferty specjalne

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług hotelowych, jakie przygotował dla Państwa nasz komfortowy i przytulny – Skalny Szczyrk. Jednak szczególną Państwa uwagę chcielibyśmy zwrócić na wybrane pozycje oferty naszego hotelu. Dla sfery biznesu przygotowaliśmy salę konferencyjną, w której bez problemu może zostać zorganizowane szkolenie, konferencja lub dowolny event firmowy, jednak większość naszych klientów biznesowych organizuje w naszym hotelu standardowe konferencje. Natomiast stosunkowo nową usługą kierowaną do świata biznesu jest weekend w Hotelu Skalny, który często wręczany jest najlepszym pracownikom w formie nagrody motywacyjnej.

Wśród oferowanych usług hotelowych szczególnej Państwa uwadze chcielibyśmy poddać promocyjny pakiet na weekend w Hotelu Skalnym. Warto też zapoznać się z ofertą na huczny góralski Sylwester, a także promocyjne pobyty na Święta Bożego Narodzenia, czy też Wielkanoc.

Naszą specjalną ofertę na wakacje letnie, podczas których można urządzać wycieczki piesze i rowerowe, a także – ze względu na świetne stoki narciarsko – snowboardowe – na ferie zimowe w Szczyrku kierujemy szczególnie do osób, które cenią komfortowe i przyjazne warunki pobytu oraz piękno przyrody Beskidów, wśród których najpopularniejszymi szczytami są Skrzyczne, Salmopol, czy Klimczok.

Opinie naszych Gości nie pozostawiają wątpliwości, że wypoczynek w Szczyrku, a szczególnie w hotelu Skalny, to nie tylko komfort, ale też serdeczna atmosfera i liczne atrakcje, co wpływa na to, że wypoczynek u nas będzie dla Państwa miłym wspomnieniem i z chęcią będziecie do nas wracać.