Sylwester w Szczyrku

Chcesz spędzić sylwestra w górach?

Sylwester to najbardziej wyczekiwana noc w roku. Przez dwanaście miesięcy planujemy jak ją spędzić. Najlepsze towarzystwo, wymarzona pogoda, szampańskie nastawienie i co najważniejsze doskonałe miejsce. Pytanie gdzie spędzić Sylwestra nasuwa się każdemu z nas. Szukamy na internecie atrakcyjnych ofert, pytamy o sprawdzone miejsca znajomych, a czasem tak niewiele trzeba. Wiele osób decyduje się na spędzenie Sylwestra w górach. 

Czy jest miejsce, które w stu procentach oddaje klimat tej magiczne zimowej nocy? Otaczające nasz hotel góry, skrzypiący śnieg pod stopami, zabawa do białego rana w najlepszych klubach, salach restauracyjnych czy jak kto woli pod gołym niebem. Te i inne atrakcje są dostępne dla wszystkich Gości odwiedzających Szczyrk.

Szczyrk to miejsce, w którym gwarancja udanego Sylwestra jest bliska strzału w dziesiątkę. To, co miłośnicy świetnej zabawy winni zabrać ze sobą to duża dawka dobrego humoru, o resztę zadba obsługa hoteli i restauracji o najwyższych standardach.

Sylwester w hotelu Szczyrk

Sylwester w Szczyrku nie trwa jedną noc. Serdecznie zapraszamy na dłuższy wypoczynek uzupełniony licznymi atrakcjami. Organizujemy bale sylwestrowe. Wraz z Nowym Rokiem proponujemy kulig za zaprzęgiem białych rumaków, ogniska i zimowy grill z bogatym menu.  Jeśli rozpoczynać dobrze Nowy Rok to tylko w Szczyrku. Dla miłośników sportów zimowych dostępna wypożyczalnia sprzętu do szusowania po białym puchu, którego u nas zawsze pod dostatkiem. Szczyrk na Sylwestra proponuje komfortowy wypoczynek, a profesjonalna obsługa umili Państwu spędzony z nami czas.