Święta w szczyrku - Hotel Skalny w Szczyrku

Święta w Szczyrku

Chcesz spędzić święta w górach?

Boże Narodzenie to święta na które my Polacy czekamy z utęsknieniem cały rok. Nasze miejscowości zanurzają się w białym puchu, a w sklepach roi się od choinek. Święta Bożego Narodzenia to okres spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Coraz częściej spędzamy te święta w górach decydując się na aktywny wypoczynek.

Ten trend wzrasta z roku na rok. Mroźny miesiąc, jakim jest grudzień wcale nie musi oznaczać siedzenia przy suto zastawionym stole i z pilotem w ręku. Planowanie świąt z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem pozwoli nam na poszerzenie perspektywy związanej z organizowaniem czasu dla siebie i najbliższych.

Podczas Świąt Bożego Narodzenia warto zaplanować kilkudniowy wypad w gronie osób, z którymi czujemy się najlepiej. Nasze piękne góry i ich zimowe kurorty proponują nam z roku na rok coraz bardziej atrakcyjne oferty.

Święta Szczyrk

Szczyrk to miasto, w którym w zimie nie można się nudzić. Magia Świąt Bożego Narodzenia jest tu widoczna na każdym kroku. To jeden z najbardziej znanych ośrodków narciarstwa zjazdowego i snowboardu. Święta spędzone w Szczyrku to niewątpliwie nadwyżka czystego beskidzkiego powietrza. Smaczne i zdrowe jedzenie proponują szczyrkowskie karczmy i restauracje. W Boże Narodzenie Szczyrk proponuje to co dla wielu z nas najważniejsze: spokojną rodzinną atmosferę i niezapomniane chwile. Tylko w Szczyrku tradycyjny kulig po najpiękniejszych górskich szlakach, wieczory spędzone na biesiadowaniu góralskim połączonym z wspólnym śpiewaniem kolęd przy ognisku oraz wiele innych niespodzianek.

Czas Świąt Bożego Narodzenia to magiczne chwile, które pozostają na zawsze w naszych wspomnieniach. Spędź je razem z nami w Hotelu Skalny i podaruj swoim bliskim najcenniejszy prezent – wspólne chwile. Magiczny, nastrojowy czas wypoczynku w okresie Świąt Bożego Narodzenia chcemy umilić Ci pobytem w naszym hotelu i dzielić się z Tobą niezwykłą atmosferą tegorocznej Gwiazdki, dlatego specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy Pakiet Boże Narodzenie 2021.

Od 23 grudnia do 27 grudnia

Pakiet świąteczny

  • PLN1899/osoba
  • pokój dwu- lub trzyosobowy

  • PLN2199/osoba
  • pokój deluxe

Dzieci do lat 4 – gratis
Dzieci 4 – 10 lat – 50% ceny

Pakiet zawiera:

– 4 noclegi w komfortowo urządzonych pokojach,

– 4 śniadania w formie bufetu szwedzkiego,

– 2 obiadokolacje serwowane do stolika,
– słodki bufet (kawa, herbata, ciasto dostępne w ciągu dnia),

– uroczysta Kolacja Wigilijna,
– świąteczny Obiad w pierwszy dzień Świat Bożego Narodzenia,
– ognisko z pieczeniem kiełbasek i grzańcem w pierwszy dzień Świąt Bożego
Narodzenia połączone z występem kapeli góralskiej.

Dodatkowe atrakcje:

– narciarnia,

– sala zabaw dla dzieci z małpim gajem,

– salon wypoczynkowy z kominkiem,
– bilard.

Święta w górach
Szczyrk Święta Bożego Narodzenia
co jeszcze oferujemy?

oferty specjalne

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług hotelowych, jakie przygotował dla Państwa nasz komfortowy i przytulny – Skalny Szczyrk. Jednak szczególną Państwa uwagę chcielibyśmy zwrócić na wybrane pozycje oferty naszego hotelu. Dla sfery biznesu przygotowaliśmy salę konferencyjną, w której bez problemu może zostać zorganizowane szkolenie, konferencja lub dowolny event firmowy, jednak większość naszych klientów biznesowych organizuje w naszym hotelu standardowe konferencje. Natomiast stosunkowo nową usługą kierowaną do świata biznesu jest weekend w Hotelu Skalny, który często wręczany jest najlepszym pracownikom w formie nagrody motywacyjnej.

Wśród oferowanych usług hotelowych szczególnej Państwa uwadze chcielibyśmy poddać promocyjny pakiet na weekend w Hotelu Skalnym. Warto też zapoznać się z ofertą na huczny góralski Sylwester, a także promocyjne pobyty na Święta Bożego Narodzenia, czy też Wielkanoc.

Naszą specjalną ofertę na wakacje letnie, podczas których można urządzać wycieczki piesze i rowerowe, a także – ze względu na świetne stoki narciarsko – snowboardowe – na ferie zimowe w Szczyrku kierujemy szczególnie do osób, które cenią komfortowe i przyjazne warunki pobytu oraz piękno przyrody Beskidów, wśród których najpopularniejszymi szczytami są Skrzyczne, Salmopol, czy Klimczok.

Opinie naszych Gości nie pozostawiają wątpliwości, że wypoczynek w Szczyrku, a szczególnie w hotelu Skalny, to nie tylko komfort, ale też serdeczna atmosfera i liczne atrakcje, co wpływa na to, że wypoczynek u nas będzie dla Państwa miłym wspomnieniem i z chęcią będziecie do nas wracać.