weekend majowy - Hotel Skalny w Szczyrku

Weekend majowy

Od 26 kwietnia do 5 maja

OFERTA na majówkę

  • PLN280/osoba
  • w pokoju 3 osobowym deluxe

  • PLN320/osoba
  • w pokoju 2 osobowym deluxe

  • PLN240/osoba
  • w pokoju 3 osobowym standard

  • PLN275/osoba
  • w pokoju 2 osobowym standard

cena zawiera:

-nocleg w wybranym pokoju

-śniadanie w formie bufetu szwedzkiego

-bezpłatne korzystanie ze strefy saun oraz jacuzzi

-bezpłatne korzystanie z gaming roomu oraz sali zabaw z małpim gajem

-bezpłatny bilard

Rezerwacja na minimum 3 noce.

Dodatkowe atrakcje:

-możliwość bezpłatnego wypożyczenia kijów do nordic walking

-kręgielnia (w cenie 60 zł za godzinę za tor)

-2 bary

-sala wypoczynkowa z kominkiem

-przechowalnia rowerów lub innego sprzętu sportowego

co oferujemy oprócz majówki?

oferty specjalne

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług hotelowych, jakie przygotował dla Państwa nasz komfortowy i przytulny – Skalny Szczyrk. Jednak szczególną Państwa uwagę chcielibyśmy zwrócić na wybrane pozycje oferty naszego hotelu. Dla sfery biznesu przygotowaliśmy salę konferencyjną, w której bez problemu może zostać zorganizowane szkolenie, konferencja lub dowolny event firmowy, jednak większość naszych klientów biznesowych organizuje w naszym hotelu standardowe konferencje. Natomiast stosunkowo nową usługą kierowaną do świata biznesu jest weekend w Hotelu Skalny, który często wręczany jest najlepszym pracownikom w formie nagrody motywacyjnej.

Wśród oferowanych usług hotelowych szczególnej Państwa uwadze chcielibyśmy poddać promocyjny pakiet na weekend w Hotelu Skalnym. Warto też zapoznać się z ofertą na huczny góralski Sylwester, a także promocyjne pobyty na Święta Bożego Narodzenia, czy też Wielkanoc.

Naszą specjalną ofertę na wakacje letnie, podczas których można urządzać wycieczki piesze i rowerowe, a także – ze względu na świetne stoki narciarsko – snowboardowe – na ferie zimowe w Szczyrku kierujemy szczególnie do osób, które cenią komfortowe i przyjazne warunki pobytu oraz piękno przyrody Beskidów, wśród których najpopularniejszymi szczytami są Skrzyczne, Salmopol, czy Klimczok.

Opinie naszych Gości nie pozostawiają wątpliwości, że wypoczynek w Szczyrku, a szczególnie w hotelu Skalny, to nie tylko komfort, ale też serdeczna atmosfera i liczne atrakcje, co wpływa na to, że wypoczynek u nas będzie dla Państwa miłym wspomnieniem i z chęcią będziecie do nas wracać.