SYLWESTER W GÓRACH – SZCZYRK ZAPRASZA

sylwester w górach szczyrkSylwester to najbardziej wyczekiwana noc w roku. Przez dwanaście miesięcy planujemy jak ją spędzić. Najlepsze towarzystwo, wymarzona pogoda, szampańskie nastawienie i co najważniejsze doskonałe miejsce. Pytanie gdzie spędzić Sylwestra nasuwa się każdemu z nas. Szukamy na internecie atrakcyjnych ofert, pytamy o sprawdzone miejsca znajomych, a czasem tak niewiele trzeba. Wiele osób decyduje się na spędzenie Sylwestra w górach. Czy jest miejsce, które w stu procentach oddaje klimat tej magiczne zimowej nocy? Otaczające nasz hotel góry, skrzypiący śnieg pod stopami, zabawa do białego rana w najlepszych klubach, salach restauracyjnych czy jak kto woli pod gołym niebem. Te i inne atrakcje są dostępne dla wszystkich Gości odwiedzających Szczyrk.

 


SYLWESTER W SZCZYRKU

sylwester w szczyrkuSzczyrk to miejsce, w którym gwarancja udanego Sylwestra jest bliska strzału w dziesiątkę. To, co miłośnicy świetnej zabawy winni zabrać ze sobą to duża dawka dobrego humoru, o resztę zadba obsługa hoteli i restauracji o najwyższych standardach. Długa lista ofert noclegowych zarówno dla singli jak i rodzin z małymi dziećmi. Sylwester w Szczyrku nie trwa jedną noc. Serdecznie Zapraszamy na dłuższy wypoczynek uzupełniony licznymi atrakcjami. Organizujemy bale sylwestrowe w najniższych cenach. Nieskończona gama propozycji – organizacja imprez w staropolskich karczmach, salach balowych, pubach czy typowych dyskotekach uprzyjemni ten czas do maksimum. Wraz z Nowym Rokiem proponujemy kulig za zaprzęgiem białych rumaków, ogniska i zimowy grill z bogatym menu. Specjalnie na Sylwestra liczne hotele i pensjonaty przygotowały dla naszych gości atrakcyjne oferty w pakiecie dla dwojga czy też pakiecie rodzinnym. Jeśli rozpoczynać dobrze Nowy Rok to tylko w Szczyrku. Dla miłośników sportów zimowych dostępna wypożyczalnia sprzętu do szusowania po białym puchu, którego u nas zawsze pod dostatkiem. Szczyrk na Sylwestra proponuje komfortowy wypoczynek, a profesjonalna obsługa umili Państwu spędzony z nami czas.


NIE TYLKO SYLWESTER!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług hotelowych, jakie przygotował dla Państwa nasz komfortowy, przytulny i tani hotel – Skalny Szczyrk. Jednak szczególną Państwa uwagę chcielibyśmy zwrócić na wybrane pozycje oferty naszego hotelu. Dla sfery biznesu przygotowaliśmy salę konferencyjną, w której bez problemu może zostać zorganizowane szkolenie, konferencja lub dowolny event firmowy, jednak większość naszych klientów biznesowych organizuje w naszym hotelu standardowe konferencje. Natomiast stosunkowo nową usługą kierowaną do świata biznesu jest weekend w Hotelu Skalny, który często wręczany jest najlepszym pracownikom w formie nagrody motywacyjnej.

Nasz hotel równie serdecznie zaprasza Gości prywatnych, którym oferujemy promocyjne pobyty na Święta Bożego Narodzenia, czy też Wielkanoc.

Naszą specjalną ofertę na wakacje letnie, podczas których można urządzać wycieczki piesze i rowerowe, a także – ze względu na świetne stoki narciarsko – snowboardowe – na ferie zimowe w Szczyrku kierujemy szczególnie do osób, które cenią komfortowe i przyjazne warunki pobytu oraz piękno przyrody Beskidów, wśród których najpopularniejszymi szczytami są Skrzyczne, Salmopol, czy Klimczok .

Opinie naszych Gości nie pozostawiają wątpliwości, że wypoczynek w Szczyrku, a szczególnie w hotelu Skalny, to nie tylko komfort, ale też serdeczna atmosfera i liczne atrakcje, co wpływa na to, że wypoczynek u nas będzie dla Państwa miłym wspomnieniem i z chęcią będziecie do nas wracać.

 
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!
zespół Hotelu „Skalny” w Szczyrku

Nasz adres:/Our Adress:

Hotel Skalny
ul. Klimczoka 3
43-370 Szczyrk
tel(fax): +48 033 8179 193
tel.kom.: +48 601 145 727
e-mail: hotelskalny@szczyrk.com.pl

Hotel Skalny w social media:

facebook Odwiedź nasz profil na Facebook'u