Boże ciało

Od 16 do 19 czerwca 2022

Pakiet Boże Ciało

  • PLN660/osoba
  • pokój dwu- lub trzyosobowy

  • PLN760/osoba
  • pokój deluxe dwu- lub trzyosobowy

Dzieci do lat 4 – gratis
Dzieci 4 – 10 lat – 50% ceny

Pakiet zawiera:

– 3 noclegi w komfortowo urządzonych pokojach,

– 3 śniadania w formie bufetu szwedzkiego,

– 3 obiadokolacje serwowana do stolika,
– słodki bufet (kawa, herbata, ciasto dostępne w ciągu dnia).

Dodatkowe atrakcje:

– bezpłatne wypożyczenie kijów Nordic Walking,

– sala zabaw dla dzieci z małpim gajem,

– salon wypoczynkowy z kominkiem,
– bilard.

co jeszcze oferujemy?

oferty specjalne

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług hotelowych, jakie przygotował dla Państwa nasz komfortowy i przytulny – Skalny Szczyrk. Jednak szczególną Państwa uwagę chcielibyśmy zwrócić na wybrane pozycje oferty naszego hotelu. Dla sfery biznesu przygotowaliśmy salę konferencyjną, w której bez problemu może zostać zorganizowane szkolenie, konferencja lub dowolny event firmowy, jednak większość naszych klientów biznesowych organizuje w naszym hotelu standardowe konferencje. Natomiast stosunkowo nową usługą kierowaną do świata biznesu jest weekend w Hotelu Skalny, który często wręczany jest najlepszym pracownikom w formie nagrody motywacyjnej.

Wśród oferowanych usług hotelowych szczególnej Państwa uwadze chcielibyśmy poddać promocyjny pakiet na weekend w Hotelu Skalnym. Warto też zapoznać się z ofertą na huczny góralski Sylwester, a także promocyjne pobyty na Święta Bożego Narodzenia, czy też Wielkanoc.

Naszą specjalną ofertę na wakacje letnie, podczas których można urządzać wycieczki piesze i rowerowe, a także – ze względu na świetne stoki narciarsko – snowboardowe – na ferie zimowe w Szczyrku kierujemy szczególnie do osób, które cenią komfortowe i przyjazne warunki pobytu oraz piękno przyrody Beskidów, wśród których najpopularniejszymi szczytami są Skrzyczne, Salmopol, czy Klimczok.

Opinie naszych Gości nie pozostawiają wątpliwości, że wypoczynek w Szczyrku, a szczególnie w hotelu Skalny, to nie tylko komfort, ale też serdeczna atmosfera i liczne atrakcje, co wpływa na to, że wypoczynek u nas będzie dla Państwa miłym wspomnieniem i z chęcią będziecie do nas wracać.