Lato w Szczyrku - atrakcje, noclegi, wyżywienie

Wiosna/lato

Wakacje w Szczyrku?

Słysząc „Szczyrk” wielu z nas ma jedno skojarzenie: „narty”. To nie jest jednoznaczna odpowiedź. W Szczyrku można fantastycznie spędzić wakacje. Wielu naszych gości już się o tym przekonało. Piękna letnia aura i malownicze widoki przyciągają wczasowiczów z całego kraju do tego górskiego miasteczka. 

Najlepsza pogoda dla zwolenników pieszych górskich wycieczek jest właśnie latem, kiedy dni są długie, a noce krótkie. Szczyrk na wakacje oferuje wycieczki specjalnie przygotowanymi szlakami. Zmodernizowany wyciąg krzesełkowy zaprasza na Skrzyczne i z powrotem osoby w każdym wieku. 

Orzeźwiająca kąpiel w rzece Żylicy to doskonały sposób na relaks po upalnym dniu. W pobliżu Szczyrku znajduje się Jezioro Żywieckie, które oferuje rejsy żaglówkami, kajakami czy rowerkami wodnymi. Deptak nad Żylicą to miejsce pieszych i rowerowych wycieczek.

Wakacje Szczyrk

Co może być lepszego na ciepły wakacyjny wieczór jak smaczna kolacja z grilla przy piwie prosto beczki? Szczyrkowskie karczmy i restauracje serfują dania z najwyższej półki, jedzenie na świeżym powietrzu, smażenie kiełbasek, czy wieczorne biesiadowanie. Jeśli pogoda na wakacje nie będzie sprzyjająca – nic straconego. Centralny Ośrodek Sportu w Szczyrku proponuje spędzenie czasu na krytej pływalni, kortach tenisowych, stadionie sportowym, boiskach do gier zespołowych, w gabinetach odnowy biologicznej i rehabilitacji oraz wielu innych obiektach czynnej aktywizacji. I oczywiście w Hotelu Skalnym można śmiało pytać o promocyjne oferty na wczasy rodzinne w Szczyrku!

 • PLN220
 • pokój jednoosobowy

 • PLN340
 • pokój dwuosobowy

 • PLN460
 • pokój trzyosob. lub dwuosob. deluxe

 • PLN510
 • pokój trzyosobowy deluxe

 • PLN600
 • pokój czteroosobowy

 • PLN680
 • apartament czteroosobowy

ATRAKCYJNE PAKIETY
WIOSNA/LATO

co jeszcze oferujemy?

oferty specjalne

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług hotelowych, jakie przygotował dla Państwa nasz komfortowy i przytulny – Skalny Szczyrk. Jednak szczególną Państwa uwagę chcielibyśmy zwrócić na wybrane pozycje oferty naszego hotelu. Dla sfery biznesu przygotowaliśmy salę konferencyjną, w której bez problemu może zostać zorganizowane szkolenie, konferencja lub dowolny event firmowy, jednak większość naszych klientów biznesowych organizuje w naszym hotelu standardowe konferencje. Natomiast stosunkowo nową usługą kierowaną do świata biznesu jest weekend w Hotelu Skalny, który często wręczany jest najlepszym pracownikom w formie nagrody motywacyjnej.

Wśród oferowanych usług hotelowych szczególnej Państwa uwadze chcielibyśmy poddać promocyjny pakiet na weekend w Hotelu Skalnym. Warto też zapoznać się z ofertą na huczny góralski Sylwester, a także promocyjne pobyty na Święta Bożego Narodzenia, czy też Wielkanoc.

Naszą specjalną ofertę na wakacje letnie, podczas których można urządzać wycieczki piesze i rowerowe, a także – ze względu na świetne stoki narciarsko – snowboardowe – na ferie zimowe w Szczyrku kierujemy szczególnie do osób, które cenią komfortowe i przyjazne warunki pobytu oraz piękno przyrody Beskidów, wśród których najpopularniejszymi szczytami są Skrzyczne, Salmopol, czy Klimczok.

Opinie naszych Gości nie pozostawiają wątpliwości, że wypoczynek w Szczyrku, a szczególnie w hotelu Skalny, to nie tylko komfort, ale też serdeczna atmosfera i liczne atrakcje, co wpływa na to, że wypoczynek u nas będzie dla Państwa miłym wspomnieniem i z chęcią będziecie do nas wracać.