Pakiet dla rowerzystów - Hotel Skalny w Szczyrku

Pakiet rowerowy

Pakiety dla rowerzystów w hotelu Skalny w Szczyrku

Szczyrk Enduro Trails by TREK to powstały w 2019 roku. To kompleks jednokierunkowych ścieżek rowerowych typu singletrack. Specjalnie wyprofilowane trasy, zaprojektowane z dala od pieszych szlaków stanowią świetne miejsce do aktywnego spędzania wolnego czasu. Zbudowane z myślą o bezpieczeństwie i dobrej zabawie ich użytkowników, posiadają odpowiednie nachylenie tras, miejsca do wytracania prędkości, bandy ułatwiające pokonywanie ciasnych zakrętów. Trasy zostały oznaczone różnymi kolorami w celu identyfikacji poziomów trudności poszczególnych odcinków.

W Szczyrku obecnie można korzystać z trzech tras (niebieskiej 5600 metrów i 2300 metrów oraz czerwonej 2850 metrów) o łącznej długości 10,75 km. Szczyrk Mountain Resort jest jednym z nielicznych miejsc w Polsce, gdzie na start każdej ze ścieżek można dostać się wjeżdżając wyciągami: gondolą lub koleją kanapową, a karnet rowerowy działa do końca dnia.

Przy dolnej stacji gondoli znajduje się Centrum Ścieżek z wypożyczalnią rowerów i sklepem, gastronomią, dużym parkingiem, myjką rowerową i toaletą. W odległości ok 20 km istnieje kompleks Enduro Trails – Bielsko-Biała . To sieć jednokierunkowych tras rowerowych, tzw. singletracków. Są to najbardziej lubiane przez kolarzy górskich, wąskie, kręte i pofalowane ścieżki o różnym stopniu trudności, od tych łatwiejszych, łagodnie opadających, aż po strome, wymagające technicznie zjazdy.

Od 1 kwietnia do 30 października

Pakiet rowerowy

W cenie 390 zł za osobę w pokoju 2- lub 3-osobowym standard lub deluxe

(w zależności od dostępności, z wyłączeniem Wielkanocy, Weekendu Majowego, Weekendu Czerwcowego)

Pakiet zawiera:

– 2 noclegi w komfortowych pokojach,
– 2 śniadania w formie bufetu szwedzkiego,
– 2 obiadokolacje serwowane do stolika,
– 20 minutowy masaż częściowy,
– zamykane pomieszczenie na rowery,
– zestaw podstawowych narzędzi oraz smarów,
– kompresor,
– myjka dla rowerów.

Możliwość przedłużenia pakietu w cenie 190 zł za dobę za osobę.
Rezerwacji masażu należy dokonać minimum 5 dni przed przyjazdem.

co jeszcze oferujemy?

oferty specjalne

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług hotelowych, jakie przygotował dla Państwa nasz komfortowy i przytulny – Skalny Szczyrk. Jednak szczególną Państwa uwagę chcielibyśmy zwrócić na wybrane pozycje oferty naszego hotelu. Dla sfery biznesu przygotowaliśmy salę konferencyjną, w której bez problemu może zostać zorganizowane szkolenie, konferencja lub dowolny event firmowy, jednak większość naszych klientów biznesowych organizuje w naszym hotelu standardowe konferencje. Natomiast stosunkowo nową usługą kierowaną do świata biznesu jest weekend w Hotelu Skalny, który często wręczany jest najlepszym pracownikom w formie nagrody motywacyjnej.

Wśród oferowanych usług hotelowych szczególnej Państwa uwadze chcielibyśmy poddać promocyjny pakiet na weekend w Hotelu Skalnym. Warto też zapoznać się z ofertą na huczny góralski Sylwester, a także promocyjne pobyty na Święta Bożego Narodzenia, czy też Wielkanoc.

Naszą specjalną ofertę na wakacje letnie, podczas których można urządzać wycieczki piesze i rowerowe, a także – ze względu na świetne stoki narciarsko – snowboardowe – na ferie zimowe w Szczyrku kierujemy szczególnie do osób, które cenią komfortowe i przyjazne warunki pobytu oraz piękno przyrody Beskidów, wśród których najpopularniejszymi szczytami są Skrzyczne, Salmopol, czy Klimczok.

Opinie naszych Gości nie pozostawiają wątpliwości, że wypoczynek w Szczyrku, a szczególnie w hotelu Skalny, to nie tylko komfort, ale też serdeczna atmosfera i liczne atrakcje, co wpływa na to, że wypoczynek u nas będzie dla Państwa miłym wspomnieniem i z chęcią będziecie do nas wracać.